Jaunumi

Līmplēve
Plašāk+

Līmplēve

Līmplēve ir lielisks līdzeklis, lai ātri, mūsdienīgi un nedārgi atjaunotu mājas interjeru. Izmantojot līmplēvi d-c-fix, varēsiet ļaut vaļu savai fantāzijai un iztēlei, jo plēvēm ir dažādi raksti, tekstūras un krāsu gamma.
Vaskadrānas
Plašāk+

Vaskadrānas

Vasaras vakars, dzimšanas diena, Jaunais gads, izbrauciens pie dabas... – ir daudz lielisku iemeslu pasēdēt pie galda ar draugiem vai ģimenes lokā. Mūsu sezonas kolekcijā piedāvājam jebkuriem svētkiem piemērotas vaskadrānas.
Vannas istabas paklājiņi
Plašāk+

Vannas istabas paklājiņi

Paklājiņi ar patīkami mīkstām virsmām. Materiāla struktūra nodrošina iekšējo gaisa cirkulāciju, turklāt materiāls neslīd un ir īpaši higiēnisks. Piemērots lietošanai gan iekštelpās un gan ārā.
darbība līmplēve
Plašāk+

Akcijas

Šeit pieejama informācija par SIA „Stesika” un partneru tīklu aktuālajām akcijām un atlaidēm.
2014. gada modernākās krāsas interjerā
Plašāk+

2014 gada modernākās krāsas interjerā

2014. gadā, atjaunojot mājas interjeru, izceļama smaragda orhideju krāsa un zilganzaļā krāsa. Kad pienācis laiks izvēlēties interjera krāsas, vispirms vajadzētu izlemt, kādas kombinācijas jums patīk vislabāk. Varbūt pietiks vienkārši atjaunot apnikušās istabas sienas vai mēbeles? Pareizi izvēlētas nokrāsas var padarīt maigākus spilgtus risinājumus vai atdzīvināt interjeru maigos toņos.
Līmplēves katalogs 2014
Plašāk+

Līmplēves katalogs 2014

Izdots jaunais d-c-fix līmplēves katalogs 2014. gadam. Katalogs sniedz daudz jaunu ideju, kā atjaunot mājas interjeru, izmantojot līmplēvi.

Pasūtiet mūsu katalogus

Mūsu katalogos atradīsiet noderīgu informāciju, kas palīdzes Jūsu mājas interjera atjaunošanā. Šobrīd varat apskatīt šādus katalogus: līmplēvju, sienu dekoru, vaskadrānu, PVC grīdas flīžu, vannas istabas paklājiņu, āra paklājiņu un PVC leņķu katalogus.

Uzņēmums garantē produktu uzticamību un kvalitāti. Tas vēlas, lai klienti būtu apmierināti.
TOP