Par mums

stesika logo

1994. gadā uzsākusi savu darbību, UAB  “Stesika” ir stabils un nepārtraukti augošs uzņēmums. Šodien UAB “Stesika” nodarbojas ar apdares materiālu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Uzņēmums ir Konrad Hornschuch AG (Vācija)  un d-c-fix preču zīmes oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs.

1997. gadā darbību uzsāka “Stesika” SIA Latvijā un “Eesti Stesika” – Igaunijā.

UAB “Stesika” ir savas nozares tirgus līdere Baltijas valstīs. Uzņēmums garantē produktu uzticamību un kvalitāti.  Mums ir svarīgi, lai klienti būtu apmierināti un izveidotos ilgstoša partnerība. UAB “Stesika” vēlas iepazīstināt lietotājus ar jaunām mājas interjera dekorēšanas idejām.

 

Mūsu izplatīto produkciju var iegādāties un pasūtīt uzņēmuma birojos un mūsu partneru tirdzniecības centros visās Baltijas valstīs. Sīkāka informācija šeit.

 

dcfix logo

 

Zīmola D-c-fix veiksmes stāsts aizsākās 1958. gadā. Šodien d-c-fix ® ir vispārīgs līmplēvi apzīmējošs termins. Uzņēmuma produkcija atbilst augstam kvalitātes standartam un tai ir inovatīvu materiālu īpašības, tāpēc klienti ļoti augstu vērtē mūsu produktus.

D-c-fix  klientiem piedāvā arvien atjaunotu līmplēvju klāstu. Līmplēve lieliski atsvaidzina novecojušu mājas interjeru. Līmplēvi var izmantot sienu, logu, durvju, mēbeļu un citu virsmu izrotāšanai un atjaunošanai. Līmplēve katram sniedz iespējas jaunām idejām un radošumam!

D-c-fix un vide

Mēs lielu uzmanību pievēršam tam, lai līmplēves ražošana, pārstrāde un iznīcināšana būtu ekoloģiski tīra. Tāpēc mēs izmantojam tikai dispersijas līmi bez šķīdinātājiem.

Izmantojot līmplēvi tam paredzētajam mērķim, pat bērnistabā ir garantēta drošība. Taču jāpievērš uzmanība tam, lai mazi bērni izmantotu līmplēvi tikai pieaugušo uzraudzībā, jo ir iespējamība norīt nelielus plēves gabaliņus.

D-c-fix plēves sastāvā nav smago metālu, tās izturība pret gaismu atbilst DIN EN ISO 105-B02, kā arī tās nolietojuma pakāpe un izturība pret skrāpējumiem atbilst DIN EN ISO 105-X02.

D-c-fix produkciju varat apskatīt šeit.

TOP